Konkurs Activii do wygrania bon na zakupy do H&M i Zary

ENG: For Polish readers only


W piątek moja sesja nareszcie dobiegnie końca, niestety przy całym tym rozgardiaszu nie byłam w stanie zrobić zdjęć. Ale mam nadzieję, że konkurs wam to wynagrodzi :). A w przeciągu kilku dni na pewno pojawi się jakaś stylizacja.



Od rana do wieczora funkcjonuję na najwyższych obrotach. W pracy i w domu towarzyszy jej ciągły stres, odżywia się niezdrowo i nieregularnie – tak coraz częściej wygląda życie współczesnej kobiety. Efekt? Problemy z trawieniem, wzdęcia, zaparcia, złe samopoczucie … i przede wszystkim błędne przekonanie, że nie ma na to żadnej metody.
Celem kampanii prowadzonej przez markę Activia jest przekonanie kobiet, że mogą znowu poczuć się szczęśliwe i lekkie. Regularne jedzenie Activii pomaga „uwolnić brzuch i uwolnić siebie"



Znacie to skądś? 
Poniżej znajduje się się widżet, który umożliwi wam wygranie bonu na zakupy o wartości 100 zł na zakupu w Zarze lub H&M. Jedyne co musicie zrobić to napisać krótką historię uwolnienia swojego brzucha. Macie na to 7 dni, akcja kończy się 14 czerwca o 23.59 :). Po tym okresie wraz z Activią wyłonimy zwycięzce!







A jeśli nadal miałybyście kłopoty z interpretacją historii uwolnienia poniżej zamieszczam przykład:


Kocham jedzenie i uwielbiam gotować ze swoimi przyjaciółmi. Niestety często radość z jedzenia odbierało mi uczucie wiecznie wydętego brzucha. Teraz uwolniłam swój brzuch i z przyjemnością próbuję nowych przepisów. Teraz gotowanie daje mi jeszcze więcej radości. 


Regulamin konkursu znajdziecie tutaj <CLICK>

1 komentarze:

Anonimowy pisze...

Uwolnić brzuch - lekko zabawnie to brzmi :)

Followers

Follow by Email