KONKURS ZAKOŃCZONY // RESTYLE.PL do rozdania bony na zakupy

ENG: Yesterday I collected a package with gifts from Restyle.pl  and Today I managed to took some pics. If it's not raining tomorrow I will took some outfit pics ( with new sunglasses). I have been always dreaming about glasses a'la Lady Gaga. I couldn't make up my mind if I want them with two shades or just ones.

Wczoraj odebrałam paczkę z prezentem od Restyle.pl  i dziś choć pogoda nie sprzyjała udało mi się zrobić parę zdjęć. Jutro jeśli nie będzie padało cały dzień można spodziewać się nowej stylizacji (w której zobaczycie między innymi nowe oksy :)). Zawsze marzyły mi się okulary w stylu Lady Gagi, nie mogłam się jednak zdecydować czy chcę takie podwójnie przeciwsłoneczne czy z zerówkami.


ENG: But restyle surprised me and send me both :). In those second ones you can change lenses, it's a great opportunity for blinds as me.


 Ku mojemy zaskoczeniu w paczce znalazły się oba rodzaje :). Zerówki można wymienić na szkła korekcyjne co dla takich ślepaków jak ja jest niezwykle przydatne.




ENG: The bat brooch is also amazing


Broszka z nietoperzem jest równie cudowna



For polish readers only:
A teraz przechodzę do konkursu.

Mam dla was 4 bony po 50 zł do


Jedyne co musicie zrobić to:

1. Polubić Restyle na facebook'u <CLICK>

2. Śledzić mnie za pomocą sieci znajomych Google (Bloglovin) ALBO
polubić na facebook'u <CLICK> 


(ten warunek nie jest jednak konieczny by wziąć udział w konkursie :))

3. Zostawić pod TYM postem komentarz ze swoim imieniem i nazwiskiem oraz adresem e-mail


Macie czas do 28.07.2011 do godziny 23.59, następnie generator liczb wylosuje zwycięzców. Good luck!

I koniecznie odwiedźcie stronę Restyle.pl :)




Znajdziecie tam między innymi takie cuda:


 

 

 


124 komentarze:

alliszja pisze...

świetne masz te okularki :)

Dominique pisze...

Dominika Winkler
dominique-f@wp.pl

Ania pisze...

Anna Jakubiak
muafashion@wp.pl

pocahontas pisze...

Marta Janus
marjanus@interia.pl

Ajson pisze...

Joanna Serwus
jserwus@gmail.com

Kamila O. pisze...

Kamila Olbrycht
heart_17@wp.pl

Candice pisze...

Mega sa te okulary :D

Zglaszam sie :)
Paulina Kołaczek
paulina.kolaczek@gmail.com

Anonimowy pisze...

wrzaskot@o2.pl
EWa Bogdoł

threedreams pisze...

Obserwuję jako Klaudia D
Klaudia Długoszewska
niestandardova@gmail.com

welwetowe pisze...

Paulina Misterska
paulina.misterska@gmail.com

Kejtt pisze...

Kasia Maniszewska
kamman91@poczta.fm

izarzechula pisze...

wspaniale wyglądasz, uwielbiam przeglądać twjego bloga ;)
http://www.flickr.com/photos/60833805@N02/

kassinda pisze...

Kasia Olszewska
k_olszewska1@wp.pl

AW pisze...

Ada Warchoł

wara44@onet.pl

Facebook :Jędruś

Miscreave pisze...

miscreave@gmail.com
Julia Wilkusz

Anonimowy pisze...

Kasia Mikołajczyk
mya1989@gmail.com:)

night n. pisze...
Ten komentarz został usunięty przez autora.
jestemania pisze...

Anna Gąsiorowska
malenstwo2@onet.pl

DIANE pisze...

Diana Łozowska
diana-fashion@wp.pl

.mejdinka. :) pisze...

genialne okulary ! :)

hallon pisze...

Anna Malinowska
len3110@wp.pl

utkaaa pisze...

Julita Łabaj
utkaaa00@o2.pl

Anonimowy pisze...

Milena Maćkowska
milena_mackowska@o2.pl

AniaAnka25 pisze...

Anna Winogrodzka
annawinogrodzka1@gmail.com

Dylan pisze...

Klaudia Wierzchowiec
lanthe@onet.eu

pjuchnik pisze...

Paulina Juchnik
pjuchnik@interia.pl

lubięczerń pisze...

Lubie na fb jako Iza Leszczak
izus1991@wp.pl
restyle ubrało mnie na studniówkę,kocham <3

Anonimowy pisze...

ania Powolny
powolny.a@gmail.com

Olga pisze...

Olga Piotrowska
olgapiotrowska@vp.pl

Anonimowy pisze...

Kinga Koźniewska
kinga11099@wp.pl

Anonimowy pisze...

Ola Klimczak
olusia108@poczta.onet.pl

Jasiek pisze...

Ewa Jasińska
ewa-volley@wp.pl

paola321 pisze...

Paulina Maciboch
paola321@op.pl

Eve-r-green pisze...

Ewa Worsowicz
ewa.worsowicz@wp.pl

indigo child pisze...

Hanna Kelner
madamefly@poczta.fm

Anonimowy pisze...

Paulina Niewiadomska
paulix@poczta.onet.pl

jeilliebean pisze...

polubione:)
Karolina Nitka
karolina.nitka@gmail.com

Joanna.J pisze...

Joanna Jaworska
joanna4455@gmail.com

agafija pisze...

Agata Golak
agatagolak@gmail.com

Anonimowy pisze...

Aleksandra Musiolik

olka282@onet.eu

nadzkaa pisze...

Natalia Lipiak
nadzkaa@op.pl

Dominica pisze...

dominika tomaszewska
dominikatomaszewska90@wp.pl

Anonimowy pisze...

Sylwia Michalak
syl321@tlen.pl

Anonimowy pisze...

Ela Zawada
halszka1005@wp.pl

Miss Bernadette pisze...

Bernadetta Pasternak

bernadetta.pasternak@gmail.com

TheUniSex pisze...

Katarzyna Marciniak
k.marciniak4@gmail.com

Luflee pisze...

Klaudia Górzna
slawolok@tlen.pl

romwe pisze...

that is a seriously stunning outfit! that is just perfect! really love your fashion style,i enjoy reading your posts as well. Your fashion sense is very inspiring. :)

Anonimowy pisze...

Małgorzata Ch.
poldeekk@wp.pl

Anonimowy pisze...

Ewelina Gontarek
ewi.bond@gmail.com
:)

NN/karashi pisze...

Julia Lisowska

mrs.noname-fashion@wp.pl

Anonimowy pisze...

monika nieżyńska
monillak@gmail.com

klaudia1233 pisze...

Klaudia Szybalska
klaudia1244@interia.pl

Kamila pisze...

Kamila Banaszczyk kamila.yk5@gmail.com

lirossy pisze...

Lila Sommarstam

lsommarstam@gmail.com

absurdalna pisze...

Roksana Wojciechowska
roksana_wojciechowska@vp.pl

Anonimowy pisze...

Monika Lis
moniaa_7@wp.pl

katrine4 pisze...

Katarzyna Pieniak
ktrznpieniak4@gmail.com

Klaudia pisze...

Świetny blog ! :)

Sama zaczęłam prowadzić bloga o modzie. Sporo outfitów i nie tylko :) Serdecznie zapraszam:
http://www.old-school-hollywood.blogspot.com/

+ dodaję do obserwowanych i zachęcam także do obserwacji mojego bloga :)

Anonimowy pisze...

Katarzyna Kowalik

myszkakati@wp.pl

Paulina pisze...

Paulina Suszek paulina_suszek@wp.pl

Aga Ś pisze...

Agnieszka Śliwińska
sliwinaga@gmail.com

cherrycolla pisze...

Monika , mo-nika12@o2.pl

jaggodowa pisze...

Jagoda Dudzińska
dudzinskajagoda@gmail.com

Venea. pisze...

Ola Imielska
ola.imielska@gmail.com

Anonimowy pisze...

Patrycja Bechta
mustkill@wp.pl

Anonimowy pisze...

Agnieszka Borkowska
borkosiasta@o2.pl

Nataszka18 pisze...

Natalia Mikulska
mimmihopps@op.pl

Pozdrawiam :)

Michelle pisze...

Michał Muczko
magnol666@o2.pl

Doma pisze...

Dominika Chabuz
ressort@amorki.pl

nat pisze...
Ten komentarz został usunięty przez autora.
Kiciowata pisze...

Ewa Falczewska
porcelanka14@gmail.com

kejti pisze...

Kasia Bieda
kasiaabiedaa@gmail.com

dylinare. pisze...

Marta Błaszyk, marta.cecylia@poczta.fm

† etypatom pisze...

Kasia Gendek
etypatom@onet.pl :))

sztacheta pisze...

aneta_sztacheta@o2.pl
Aneta Stępniewska

Anonimowy pisze...

Karolina Rojewska
suomi89@wp.pl

Anonimowy pisze...

Joanna Uznańska

joannauzn@wp.pl

Paulin.a pisze...
Ten komentarz został usunięty przez autora.
Betoniarka pisze...

Paula L.
yeaah@poczta.onet.pl

Kasiulcowa pisze...

Katarzyna Kołodziej

redzio153@vp.pl

Chiropteric pisze...

Agnieszka Cyboroń
(Agnieszka Ce na fb)
chiropteric@gmail.com

Elżbieta pisze...

Strasznie podobają mi się naszyjniki, więc próbuję szczęścia.
Ela Jargieło-Frąk
elanowa@gmail.com

Donuts grapes and ladybugs pisze...

Patrycja Górka
patrycja061293@wp.pl :)

Anonimowy pisze...

Joanna Witczak
jwitczak20@gmail.com

justa95_1995 pisze...

Justyna Pietkiewicz
justa95_1995@o2.pl

Mowmigaba (gabisia9) pisze...

gabriela grębska
bisiuczka9@interia.pl

Anonimowy pisze...

Edyta Latowska
edytalatowska@wp.pl

Anonimowy pisze...

Aleksandra Orłowska
weastley6@wp.pl

Anonimowy pisze...

Katarzyna Kowalska
minimoris@poczta.fm

mgd pisze...

Magda Frączek
Fraczek.magda@gmail.com

elbe pisze...

Paulina Lipka-Bartosik
paulina.pl@go2.pl

Karolinka pisze...

Karolina Godlewska
godles131@wp.pl

Anonimowy pisze...

Agata Chaber
agata.d3@wp.pl

Anonimowy pisze...

Aneta Gałąska
notpure@wp.pl

Anonimowy pisze...

ameba5@onet.pl

Anonimowy pisze...

Patrycja Kwaśniak
patison123@op.pl

Anonimowy pisze...

Laura Niechaj
la-mademoiselle@wp.pl

kataja pisze...

Kasia Krupińska
pannakatja@o2.pl

Anonimowy pisze...

ewa rusek
carrymerry@interia.pl

Anonimowy pisze...

Joanna Paluch

joanna.paluch25@wp.pl

Anonimowy pisze...

aniol.monika@wp.pl

Monika Anioł :)

Anonimowy pisze...

Natalia Kowalczyk
nataliakowalczyk3@wp.pl

Maria Sobkowska pisze...

Maria Sobkowska

maria.sobkowska@gmail.com

Miss Weg pisze...

Marta Polakowska-Bednarczyk
koniczyna_marta@interia.pl

marylov. pisze...

Maria Kopyciel
marymarylov@wp.pl

Anonimowy pisze...

Magdalena Wilk
madzia71a@wp.pl

Barbarella pisze...

Barbara Duchalska

falbanka15@gmail.com

Patrycja pisze...

Patrycja Mucha
mrsbloodthirsty@gmail.com

Ev. pisze...

Ewa Pikuła

evvciaa@vp.pl

Marlena pisze...

Marlena Gawełda
marlenaaa7@gmail.com

Keisi pisze...

Kasia Kowalczyk
kasiakowalczyk8@wp.pl

dimcia_ pisze...

Dominika Kupiec
domciaa13@o2.pl

Anonimowy pisze...

Angela Adamska
andziamagda1996@buziaczek.p

Anonimowy pisze...

Agnieszka Leszczyńska
inesska94@wp.pl

Karina pisze...

Karina Zygmont
trzcinamyslaca@wp.pl

Blush and Flats pisze...

Iga Kucharska
iga.kucharska@onet.pl

Anonimowy pisze...

Katarzyna Golianek
kgolianek@o2.pl

Anonimowy pisze...

Kasia Wojciechowska
kasioos@wp.pl

Joanna pisze...

Joanna Pieczaba
adosia77@wp.pl

annfashion pisze...

Anna Chotkiewicz

anexova@gmail.com

Lilly pisze...

Lidia Wąsik
lidia11w@o2.pl

Anonimowy pisze...

Agnieszka Kula
aga12450@wp.pl

Marionetka Mody pisze...

kasiatko91@gmail.com
Kasia Kryszk

Followers

Follow by Email