Pants part 2

     Ostatnio trochę kręci mi się w głowie od podejmowania decyzji. Jeżeli chodzi o te bezpośrednio mnie dotykające potrafię myśleć godzinami rozmyślając nad każdym drobny za i przeciw, co ostatecznie wiąże się tylko z jeszcze większymi rozterkami. Sama się zastanawiam czy to jakaś naczelna przypadłość kobiet, czy ten problem dotyka wyłącznie mojej osoby. Oddałabym wiele za taką chwilę wyciszenia, w której mogłabym przestać wciąż się zastanawiać. 
     Zgodnie z tym co pisałam w poprzednim poście, kolejny zestaw jest wariacją na temat spodni. Muszę także zwrócić honor materiałowi (tychże spodni), który lekko skrytykowałam w poprzednim poście. Nie wiem jaka magiczna siła sprawiła, że po praniu zadrapania stały się praktycznie niewidoczne, ale domniemam że posiada on lekkie skłonności samonaprawialne. 

     ENG: Recently I am feeling dizzy because of decision making. When it comes to choices concerning me directly I can spend hours thinking of every pros and cons, what eventually leads to even bigger dilemmas. I've been thinking if this a major ailment of all women or this problems affects only myself. 
     According to what I wrote in the last post, the new set contain pants too. I have to clarify something up. I was criticizing the material (of those pants) but after one washing the scratches are almost invisible. I feel like it can, at least a little, repair itself :). 
What i was wearing:
shoes - 17gortz
shirt - mum's closet
pants, blazer, necklace - River Island

5 komentarze:

Wiktoria pisze...

Świetne spodnie :) :)

Hadrien Leite pisze...

Super awesome :)
Nice outfit and cool pics

http://heyhadrien.blogspot.com/2014/02/iron-club.html

Marieke S pisze...

Your necklace looks so perfect! I want to have it, too :0

Barbara Posłuszna pisze...

obłędne są te spodnie, cudownie wyglądają na Twoich pięknych nogach! A do tego obłędna bluzka ♥

CONFASSION pisze...

masz nogi stworzone do legginsów

Followers

Follow by Email