Leggings

Mam nadzieję, że jesteście tak samo szczęśliwi jak ja z obecnej pogody. Cieszę się, że w końcu spędzanie czasu na dworze będzie należało do przyjemnych aktywności. Jestem już chyba ostatnią osobą na tej planecie, która odkryła aplikację Endomodo i właśnie próbuję zmusić się do biegania. Dzisiaj za mną dystans prawie 7,5 km. Z rowerem natomiast nigdy się nie rozstanę i wciąż pozostanie moim głównym środkiem transportu, nie wiem tylko czemu z własnej ciekawości nigdy nie mierzyłam jakie dystanse przebywam. 

Zmieniając trochę temat chciałabym przypomnieć o mojej pracy licencjackiej na temat wpływu blogów modowych na decyzje zakupowe młodych kobiet. Już 3 miesięce temu minął półroczny termin pierwszeństwa publikacji przez uczelnię i chcę w tym tygodniu zapytać się o kwestie formalne i w końcu opublikować pracę na blogu. Myślę, że chociaż kilka osób może ona zainteresować :)

ENG: I hope that wherever you live the weather is so nice as in Poland. I'm so happy that finally being outside is a pleasure not a torture. I think that I am the last person on this planet who discovered the Endomodo app. So now I am forcing myself to run. Today I hit almost 7,5 km. But I won't abandon my bike which is my favourite mean of transport. I have no idea why I have never measured the distances I have made.


I was wearing:
zebra leggings - Romwe.com
tee, hooded vest - Romwe.com
shoes - converse
jacket - Mango
sunnies - H&M
cross - Forever21
_________________________________Up to 75%off. Hurry up!
More than 1000 styles. There is always a suitable one for you! 
Start from Apr 15th, end on Apr 22nd.
Shipping within 24 hours.

1 komentarze:

CONFASSION pisze...

świetny naszyjnik!

Followers

Follow by Email