More than that


PL: Jako, że nigdy nie przekonałam się do internetowych zakupów dopiero teraz udało mi się odnaleźć rajstopy w kropki. Zajęło mi to prawie pół roku i tak wiem, że dla niektórych to już przeżytek, ale są urocze :). Co prawda odbiegają trochę od standardu, gdyż kropki są różnej wielkości, ale bądź co bądź wciąż mówimy o tym samym. Buty natomiast po odwiecznym poszukiwaniu czarnych koturn zakupiłam na wyprzedażach. Wielkie kwieciste kokardy stanowią nie lada wyzwanie, gdyż jest to na tyle intensywny element stroju, że reszta powinna być nad wyraz stonowana. Zdecydowałam się na połączenie starej sukienki (pierwotnie myślałam, że ją samą założę, ale jej długość jest a'la Serena (Gossip Girl), a sama jest baardzo obcisła, co w połączeniu z tak wysokimi butami dałoby zestaw niezwykle wyzywający) i spódnicy zakupionej na matury. Wyszło klasycznie z nutką wariacji. Odkąd na blogu Trici zobaczyłam kolorowe soczewki mój stosunek do nich diametralnie się zmienił. Zawsze kojarzyły mi się z jakimiś wybielonymi źrenicami, tudzież wampirzymi oczami, a one mogą wyglądać przeuroczo. Może kiedyś sama spróbuję. Nowość to zupełna nie będzie, gdyż soczewki noszę na co dzień (na zmianę z okularami +4 tak tak jestem ślepcem ;p).


ENG: I've never get used to online shopping, so I've been searching for tights with polka dots for half a year. And now I finally own them! I know that sb may think that they are out of vogue, bute those are cute. It's not a standard thing, cause dots have different sizes but we still talk about same stuff. I bought that shoes on sales cause I've been searching for black wedges for a long time. Big floral bows are a great challenge, cause they are a prominent part of the outfit. The rest need to be plain. I decided to match it with a very old black dress (at the begging I thought I would wear only that dress, but it is Serena's length (Gossip Girl) and it's very tight-fitting. With those high shoes it would have looked very bitchy) and black skirt which I bought for my exams. At all it looks classy with some craze. Since the time I saw the colour eye lenses on Tricia's blog I changed my mind about them. I always connected them with some flash light eyes or Vampires' ones but they can look really cute. Maybe some day I will try. It won't be a new thing for me cause normally I wear contact lenses (alternately with glasses yes I'm a blind man with +4 sight defect (? I'm not so sure if I can write it this way and if have the same sign for it)


dress / sukienka - H&M
skirt / spódnica - H&M
tights / rajstopy - Gatta
wedges / koturny - River Island sales

14 komentarze:

Kirsha pisze...

Bardzo fajny zestaw, rajstopy w jakiś tam sposób odbiegają od tych "znanych". Pokazuj często i gęsto nogi, bo to Twój wielki atut. Wgl cała chudaś i ładnaś :)))

Kazia pisze...

Dziękuję ;). Tak, akurat bardzo lubię swoje nogi ;). A tak szczupła się urodziłam, co prawda teraz mi się to podoba, ale kiedyś byłam dużo chudsza i często się spotykałam z komentarzami 'o idzie anorektyczka'. Teraz jak przytyłam 5 kilo jest dla mnie idealnie ;d

call me america pisze...

Jesteś bardzo ładną dziewczyną. Zgadzam się - pokazuj nogi, to Twój atut. Zakochałam się w tych kropkowych rajstopach i tych koturnach (espadrylach?). Super i zapraszam koniecznie od mnie :)

Katarzyna pisze...

Hej, a ile masz wzrostu? :)

Kazia pisze...

172 ;) Nie jest imponujący ;p

uanset pisze...

buty są niesamowite - te kokardy dodają im uroku

sheila pisze...

Śliczne buty i bardzo fajny zestaw :)

Magdoszka pisze...

Szalenie mi się te buty podobają. Co do rajstop, to opłacało Ci się tak długo ich szukać, bo mimo przemijającej już mody na rajstopy w kropki to te Twoje są oryginalne, niepowtarzalne wręcz, przez tą różnicę w rozmiarach kropek i nierówne położenie. :)

Magdoszka pisze...

+ poobserwuję sobie Ciebie. :P

Anonimowy pisze...

these tights are amazing <3.

venila kostis pisze...

hej, no właśnie w tym cały urok tych rajstop ;)

ARA pisze...

love this outfit, especially the wedges. xx

http://provocativecouture.blogspot.com/

Juliana pisze...

perfect!!!
http://junoronha.blogspot.com/

Ullalala pisze...

fajny blog. świetne zdjęcia, choć przydałoby się, żeby były większe...

Mi się podobały kolorowe soczewki od dawna, ale raczej u innych niż u siebie. Z resztą na moją wadę ciężko znaleźć zwykłe soczewki, to już bym wolała z kolorowymi nie kombinować ;).

Followers

Follow by Email